Sklepní světlík ( anglický dvorek ) nové generace – POCHOZÍ SKLO

 

Výhody pochozího sklepního světlíku Lucernario aerante

  • inovativní design
  • pochozí funkce
  • protiskluzová úprava
  • průběžné větrání

PDF soubory:

Silné pochozí sklo


Pochozí sklo je odolné proti rozbití a vhodné pro pohyb osob. Lze dodat i variantu skla s nosností pro automobily. Světlíky jsou odolné proti vloupání, což zvyšuje bezpečnost pro vás i váš domov.

Bezpečné pro celou rodinu. Pokud je představa nevzhledné mříže standardního sklepního světlíku pro Vás trochu děsivá, pořiďte si náš pochozí světlík – potěšení přinese pohled na něj i chůze po něm. Jeho sklo se skládá ze tří odolných vrstev, které tvoří 3 cm silnou bezpečnou opěrnou plochu. Na světlíku můžete chodit tolikrát, kolikrát chcete, bez rizika prasknutí skla. Dodatečné zabezpečení pro celou rodinu.

Protiskluzové sklo – varianty

  • Matrix – čtvercová úprava protiskluzné vrstvy
  • Pixel – kruhová úprava protiskluzné vrstvy

 

 

 

 

 

Přirozené větrání

Sklepní pochozí světlík je vybaven ventilační mřížkou, která umožňuje větrání podzemních prostor. Ventilační mřížky jsou viditelné zevnitř, jsou chráněny před deštěm a opatřeny síťkami proti hmyzu, které se neucpávají a které zabraňují vstupu nečistot a hmyzu. Dešťová voda je vedena do odtokového potrubí, takže suterén (sklep) zůstává suchý, čistý a svěží. Chcete -li vyčistit odtokový kanál, jednoduše vyjměte povrchovou (nášlapnou) mřížku a po dokončení čištění ji vraťte zpět na místo.

Barevná provedení

Galerie – foto sklepních pochozích světlíků:

 

Samostatné typy světlíků

Návody

Rozměr světlíku na přání

Služby

Naše další weby

Rychlý kontakt

Telefon
281 860 993
Mobil
604 169 032